کارگاه های زمستانه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی قم با امکان شرکت حضوری و آنلاین

انجمن کتابداری و اطلاع رسانی قم با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی استان قم و شرکت شریف پردازش پنج کارگاه در حوزه های مختلف رشته علم اطلاعات و دانش شناسی را در بهمن ماه برگزار می کند.

شیوه های جذب مخاطب به کتابخانه/ دکتر افشار زنجانی (عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان)/ ۹ بهمن/ ساعت ۸/۳۰ الی ۱۲/۳۰

طراحی وب سایت(فتوشاپ و وردپرس)/ آقای سلیمانی پور (کارشناس بخش وب مرکز کامپیوتری نور)/ ۱۸ بهمن/ ساعت ۸/۳۰ الی ۱۲/۳۰

بازیابی اطلاعات در پایگاه های دسترسی آزاد/  دکتر امیررضا اصنافی (عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی)/۲۱ بهمن/ ساعت ۸/۳۰ الی ۱۲/۳۰

بایسته های نقد کتاب/استاد عبدالحسین طالعی (عضو هیئت علمی دانشگاه قم)/۲۵ بهمن/ ساعت ۸/۳۰ الی ۱۲/۳۰

چگونگی پژوهش با رویکرد علم سنجی / دکتر توکلی زاده راوری (عضو هیئت علمی دانشگاه یزد)/ ۳۰ بهمن/ ساعت ۸/۳۰ الی ۱۲/۳۰

به اطلاع علاقه مندان می رساند به منظور سهولت کتابداران، پژوهشگران و دانشجویان عزیز و با همکاری شرکت شریف پردازش امکان شرکت در کارگاه ها به دو صورت حضوری و مجازی امکان پذیر می باشد.

گفتنی است برای شرکت کنندگان کارگاه ها (حضوری و مجازی) گواهی شرکت در کارگاه ها از سوی انجمن کتابداری اطلاع رسانی استان قم اعطا می گردد.

علاقه مندان به شرکت در کارگاه ها می توانند:

  • به منظور ثبت نام شرکت حضوری در کارگاه ها با شماره ۰۹۹۰۴۳۱۳۶۰۱ (خانم حسنخانی) تماس بگیرید. (هزینه ثبت نام حضوری برای هر کارگاه ۲۰ هزار تومان و دانشجویی ۱۵ هزار تومان می باشد.)
  • جهت شرکت و ثبت نام آنلاین در کارگاه ها به وب سایت conference.sinaweb.net مراجعه نمایید. و پس از تکمیل فرم الکترونیکی، هزینه هر کارگاه را به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۱۰۲۸۵۸۵۳۳۰ (بانک مهر ایران- بنام سرکار خانم حسنخانی) واریز نمایید. همچنین رسید پرداخت را همراه با ذکر نام پرداخت کننده به ایمیل انجمن کتابداری و اطلاع رسانی استان قم به نشانی (qomlibraryassociation@gmail.com) ارسال فرمایید. (هزینه ثبت نام آنلاین برای هر کارگاه ۱۵ هزار تومان می باشد.)

ساعت برگزاری تمامی کارگاه ها از ساعت ۸:۳۰ – ۱۲:۳۰ می باشد.

 

 

 


  1. مسعود گفت:

    سلام. چرا ساعت های کلاس ها نوشته نشده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *