همایش بزرگ کتابخانه های تخصصی استان قم (مکتا): بزرگترین اجتماع کتابداران قم برگزار شد

همایش ۲۳ آذر مجمع کتابخانه‌های تخصصی استان قم (مکتا) با سخنرانی حضرت‌ آیت ‌الله استادی (دبیر شورای عالی حوزه های علمیه کشور) و جناب آقای دکتر عباس صالحی (وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی) وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساعت ۹ تا ۱۲ در محل سالن همایش های آستان مقدسه حضرت معصومه(س) (سالن شهید مطهری) با حضور پر شور و بی سابقه جمع کثیری از اساتید، مدیران، کتابداران و دانشجویان علم اطلاعات و دانش شناسی استان قم برگزار شد.

مفتخریم به اطلاع جامعه علم اطلاعات و دانش شناسی برسانیم دیروز در بزرگترین گردهمایی کتابداران استان قم از نه تن از خادمان عرصه کتاب و کتابخوانی استان قم، توسط وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار و نمایندگان محترم مجلس شوارای اسلامی استان قم، معاونت فرهنگی وزیر ارشاد و مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان قم تجلیل شد.

در این همایش ، جناب آقای دکتر صالحی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی از جناب آقای دکتر مهدی محمدی (ریاست محترم انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه قم) به عنوان نماینده انجمن کتابداری و اطلاع رسانی و به پاس زحمات ۱۲ ساله ایشان در عرصه کتاب و کتابخوانی در استان تجلیل به عمل آمد. همچنین در این مراسم از مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قم، مدیر کل صدا و سیمای استان قم به همراه تنی چند از مدیران و اعضای شورای سیاستگذاری مکتا تقدیر به عمل آمد.
این موفقیت را خدمت جناب آقای دکتر مهدی محمدی، انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران، معاونت پژوهش دانشگاه قم و گروه علم اطلاعات و دانش شناسی تبریک عرض می نماییم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *