تبریک به جناب آقای دکتر یعقوب نوروزی و سرکار خانم نیره جعفری فر

 

بسیار مفتخریم به اطلاع برسانیم که اثر جناب آقای دکتر یعقوب نوروزی (عضو هیئت علمی گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه قم) و سرکار خانم نیره جعفری فر (کارشناس ارشد علم اطلاعات و دانش‌شناسی) در هشتمین جشنواره پژوهش سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به عنوان اثر برتر تالیفی شناخته شده است.

بنا به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، هشتمین جشنواره پژوهش سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با حضور ریاست سازمان، معاونین و جمعی از پژوهشگران برتر این حوزه در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران، سالن حکمت برگزار شد.

در ابتدای این برنامه رضا خانی‌پور؛ مدیر کل پژوهش و آموزش سازمان و دبیر علمی جشنواره ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در این حوزه گفت: در سال ۹۵ و ۹۶ فصلنامه‌های معاونت پژوهش و آموزش در ۱۴ شماره منتشر شده و کارگاه‌های متعددی ویژه پژوهشگران داخلی و همچنین کارگاه‌هایی برای پژوهشگران کشورهای خارجی برگزار شده است.
پس از آن اشرف بروجردی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ضمن تبریک هفته پژوهش در سخنانی گفت: جمهوری اسلامی ایران در سند چشم‌انداز خود به توسعه علم و دانش توجه ویژه داشته و به عبارتی می‌توان گفت که این سند دانش محور است.

همچنین فریبرز خسروی، مشاور عالی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران نیز طی سخنانی گفت: تصمیم‌سازان عرصه‌های مختلف کشور باید بدانند که نقطه عطف هر تحولی در جامعه از پژوهش و پژوهش‌محوری عبور می‌کند. برای همین این موضوع نیاز به توجه و صرف بودجه‌ ویژه‌ای دارد.

انجمن کتابداری و اطلاع رسانی استان قم این موفقیت را خدمت جناب آقای دکتر نوروزی و خانم جعفری‌فر تبریک عرض می‌کند و آرزوی توفقیات بیشتر را دارد.

کمیته اطلاع‌رسانی انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی استان قم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *