برنامه‌های انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی استان قم در نیمه دوم سال ۹۷

سومین جلسه هیئت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی استان قم در سال جاری در سالن جلسات اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم با حضور دکتر مهدی محمدی، مرتضی محمدی استانی، محسن دیدارپور، سرکار خانم مریم رمضانی، معصومه حسنخانی و طیبه حاج باقریان برگزار گردید. در این جلسه برنامه‌های نیمه دوم سال ۹۷ انجمن مطرح و بررسی و در ادامه برنامه‌های کمیته آموزش به تصویب رسید.

در ابتدای جلسه، برنامه‌های نیمه دوم سال ۹۷ توسط توسط جناب آقای محمدی استانی مطرح و بررسی شد. برای مهرماه و شروع سال تحصیلی، جلسه آشنایی دانشجویان جدیدالورود در هفته سوم مهر؛ برگزاری نشست تخصصی با عنوان نقش کتابداران در گسترش و تعمیق فرهنگ مطالعه در ۲۸ آبان ماه و همزمان با هفته کتاب؛ برگزاری همایش در آذرماه و برگزاری سومین دوره انتخاب برترین‌های علم اطلاعات و دانش شناسی همزمان با هفته پژوهش، و در هفته اول اسفندماه برگزاری مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره مصوب گردید. جلسات کمیته ها جهت هماهنگی بیشتر جهت اجرای برنامه ها، صورت خواهد گرفت.

در ادامه جلسه سرکار خانم رمضانی مسئول کمیته آموزش، از برگزاری دوره‌های آموزشی ۲۰ ساعته در نیمه دوم سال ۹۷ خبر داد، دوره نسخه‌شناسی، فهرست‌‌نویسی، رده‌بندی کنگره و دیویی دوره‌های آموزشی بود که از اواسط مهرماه به صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی در ارتباط با دوره های آموزشی متعاقبا اعلام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.