برگزاری سومین جلسه هیات مدیره انجمن

سومین جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی استان قم (دوره پنجم) در محل کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای مورخه ۲۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۵ الی ۱۷:۳۰ برگزار گردید.

اعضای حاضر: دکتر عیسی زارعی، دکتر مرتضی محمدی استانی، محسن دیدارپور، ایمان نریمانی، مریم رمضانی، معصومه حسنخانی

اعضای غایب: دکتر مهدی محمدی، محمد(مهیار) موسوی، سیدمحمدرضوی، سیدابوالحسین نظام‌دوست، مصطفی رستمی، حسن نصیرزاده، طیبه حاج‌باقریان

در ابتدا دبیر جلسه، نسبت به مصوبات جلسه قبل مطالبی را ارائه کردند و سپس به بررسی برنامه‌های کمیته دانشجویی مبادرت گردید. این کمیته برنامه‌هایی با همکاری انجمن دانشجویی علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه قم از جمله برگزاری دورهمی، برگزاری جلسات با موضوعات کارآفرینی، مهارتی و …، برگزاری کارگاه‌های کتابدرمانی و … را در دستور کار خود قرار داده که نسبت به چگونگی اجرا و برنامه‌ریزی آن مباحثی بیان گردید. اعضا بر فعال‌کردن بخش موفقیت‌های استان در وب‌سایت توسط کمیته اطلاع‌رسانی و روابط عمومی تاکید داشتند. سپس برنامه‌های کمیته آموزش ارائه گردید و افراد نسبت به آن دیدگاه‌ها و مطالب خود را ارائه کردند. در پایان نیز آقای دیدارپور پیشنهاد ایجاد کارگروه کارآفرینی و ورود کمتیه پژوهش به بحث حقوق اطلاعات را مطرح کردند که با استقبال اعضا روبرو گردید.

همچنین در این جلسه مقرر گردید نشریه انجمن با عنوان بزم‌آورد به‌صورت دوفصنامه باشد. همچنین نسبت به تعیین هیئت تحریریه، ارکان، مطالب و چارچوب، و … طرحی تهیه و به مرور منتشر گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.