برگزاری پنجمین جلسه هیات مدیره انجمن

 

پنجمین جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی استان قم (دوره پنجم) در محل کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای مورخه ۱۶ مرداد ۹۸ ساعت ۱۸:۱۵ الی ۱۹:۴۵ برگزار گردید.

اعضای حاضر: دکتر عیسی زارعی، دکتر مرتضی محمدی استانی، ایمان نریمانی، سیدابوالحسین نظام‌دوست، سیدمحمدرضوی، طیبه حاج‌باقریان

اعضای غایب: دکتر مهدی محمدی، محمد(مهیار) موسوی، مصطفی رستمی، حسن نصیرزاده محسن دیدارپور، مریم رمضانی، معصومه حسنخانی

در ابتدا دبیر جلسه، گزارشی از وضعیت وب‌سایت، و برگزاری چند جلسه در کمیته‌های مختلف را دادند.

در ادامه درباره برنامه‌های پیش رو در مهر، آبان و آذر صحبت کردند. همچنین اعضا بر فعال‌تر شدن کمیته‌ها تاکید داشتند. همچنین سرکار خانم حاج‌باقریان درباره کمیته پژوهش و برنامه‌های آن صحبت‌هایی کردند و افراد نیز نقطه نظرات خود را ارائه کردند. همچنین درباره برنامه خدمات ویژه به گروه‌های خاص در اواخر مهر ماه به صورت مجزا با همکاری سایر سازمان‌ها توسط انجمن برگزار گردد. در ارتباط با وب‌سایت، مجله و برنامه کمیته‌ها نیز تصمیاتی اتخاذ گردید.

مقرر شد، برنامه مهر ماه و هفته کتاب با همکاری انجمن دانشجویی دانشگاه قم به صورت مشترک برگزار گردد و دکتر محمدی و کمیته همایش‌ها نسبت به هماهنگی‌های بیشتر با انجمن دانشجویی جهت برگزاری مراسم داشته باشند.

مقرر گردید که کمیته پژوهش یک کتاب در حوزه‌های نوین علم اطلاعات را شناسایی و در گروه معرفی کنند تا نسبت به اقدامات بعدی آن تصمیم‌گیری گردد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.