دیدار هیات مدیره انجمن با سرپرست اداره کل بهزیستی استان قم

به گزارش روابط عمومی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی استان قم، جمعی از اعضای هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی استان قم با حضور در سازمان بهزیستی در ۲۹ آبان ۹۸، با سرپرست این سازمان دیدار داشتند.

در این دیدار جناب آقای مهدی محمدی (رئیس انجمن و عضو هیات علمی دانشگاه قم) ضمن معرفی انجمن به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در طی ادوار مختلف پرداختند. وی در این دیدار به زمینه های همکاری مختلف در عرصه های فرهنگی و پژوهشی با سازمان بهزیستی و مراکز تحت حمایت این سازمان مبادرت کردند. رئیس انجمن همچنین به نشست ۱۲ آذر ماه انجمن که به مناسبت روز جهانی معلولان برگزار خواهد شد، اشاره داشتند. در این دیدار جناب آقای دکتر عیسی زارعی (نائب رئیس)، دکتر مرتضی محمدی استانی (دبیر و خزانه دار)، سیدمحمد (مهیار) موسوی (مسئول کمیته اطلاع‌رسانی و روابط عمومی) و جناب آقای محسن دیدارپور (مسئول کارگروه کارآفرینی) نیز حضور داشتند که به ارائه نقطه نظرات خود در ارتباط با زمینه های همکاری با سازمان بهزیستی اشاره داشتند.

دکتر کریمی اصل (سرپرست اداره کل بهزیستی استان قم) ضمن ابراز خرسندی از این دیدار به نقش کتابداران در عرصه پژوهش و فعالیت موثر در کتابخانه ها اشاره کردند. مدیر کل بهزیستی در این دیدار بر شغل کتابداری و توانایی آنها تاکید داشتند. وی همچنین از زمینه های همکاری مطرح شده استقبال کردند و مقرر گردید که در کمیته های فرهنگی از نظرات اعضای انجمن استفاده گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.