برگزاری دهمین جلسه هیات مدیره انجمن

اولین جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی استان قم (دوره پنجم) در سال جدید با توجه به شرایط موجود و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به صورت مجازی مورخه ۸ اردیبهشت ماه  ۹۸ ساعت ۱۳ الی ۱۵ برگزار گردید.

اعضای حاضر: دکتر مهدی محمدی، دکتر عیسی زارعی، محسن دیدارپور، ایمان نریمانی، مصطفی رستمی

اعضای غایب: دکتر مرتضی محمدی استانی، سیدابوالحسین نظام‌دوست، سیدمحمد رضوی، مریم رمضانی، محمد(مهیار) موسوی

جلسه با نام خدا و صلوات بر محمد و آل محمد در ساعت ۱۳ آغاز گردید.

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر زارعی و دکتر محمدی درباره فعالیت‌های انجمن در سال جاری و برنامه‌ها مطالبی را بیان داشتند. در ادامه درباره راهکار های برگزاری آموزش مجازی در دوران قرنطینه توسط انجمن بحث شد و مقرر شد که جلسات مجازی در هفته های آینده نیز برگزار شود.

در ارتباط با برگزاری نشست‌های مجازی، پیشنهاداتی از سوی افراد شرکت‌کننده صورت گرفت و موضوع و شیوه اجرای آن نیز به تصویب همه اعضا رسید. موضوع اولین نشست مجازی انجمن به کتابخانه ها در دوران کرونا اختصاص دارد. در این نشست قرار است که کتابدارانی از کتابخانه‌های مختلف عمومی، دانشگاهی،تخصصی، پزشکی و … حضور پیدا کرده و فعالیت‌های خود و کتابخانه خود را در این دوران بیان کنند.

همچنین مقرر گردید جناب آقای دکتر محمدی استانی (دبیر انجمن) در این راستا نامه‌هایی را برای مکتا، نهاد کتابخانه‌های عمومی و سایر کتابخانه‌های فعال در دوران تعطیلی تنظیم کنند و از آنها دعوت کنند که کتابدارانی را جهت ارائه تجربیات در این زمینه معرفی کنند. لازم به ذکر است که این نشست از طریق نرم‌افزار ویدئوکنفرانس   Jitsi اجرا خواهد شد. همچنین در این جلسه درباره برخی فعالیت‌ها تا پایان سال مباحثی مطرح گردید. جلسه در ساعت ۱۵:۰۰ به پایان رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.