پنجمین فراخوان انتخاب پژوهشگر و دانشجوی برگزیده علم اطلاعات و دانش شناسی استان قم

کمیته پژوهش انجمن کتابداری و اطلاع‌­رسانی استان قم به مناسبت هفته پژوهش، پنجمین فراخوان انتخاب پژوهشگر و دانشجوی برگزیده (در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی‌ ­ارشد و دکتری) استان قم را اعلام می‌نماید.

 

بدینوسیله از تمام دانشجویان، کتابداران و پژوهشگران علم اطلاعات و دانش­‌شناسی استان قم دعوت می­‌شود، حداکثر تا ۲۲ آذرماه ۱۳۹۹، فرم‌­های مربوطه را تکمیل و به رایانامه انجمن به نشانی (qomlibraryassociation@gmail.com) به همراه مستندات خود ارسال کنند.

 توجه شود که دوره زمانی فعالیت­‌های پژوهشی پژوهشگران و دانشجویان علم اطلاعات و دانش­‌شناسی ۳ سال منتهی به آذر ماه جاری (از ابتدای سال ۹۷ تا آذر ۹۹) است. بنابراین باید در متن کلیه آثار و فعالیت­‌ها، تاریخ چاپ فعالیت مشخص شده باشد (مقالاتی که پذیرش گرفته‌اند و در نوبت چاپ می‌باشند، مورد قبول نیست).

لازم به ذکر است که دانشجویان محترم علم اطلاعات و دانش‌­شناسی در مقاطع مختلف تحصیلی (دکتری- کارشناسی ارشد- کارشناسی) فرم مربوط به دانشجوی برگزیده را تکمیل و کارمندان، کتابداران و فارغ­‌التحصیلان نیز فرم مربوط به پژوهشگر برگزیده را تکمیل کنند. متقاضیان مدارک و مستندات خود را بر اساس اظهارات در فرم ارسال فرمایید. در ارسال مستندات دقت شود که مستندات هر بخش در پوشه‌ای جداگانه که نام آن متناظر با بخش فرم‌های ثبت نام است، تنظیم و سپس ارسال گردد.

از برگزیدگان طی مراسمی که در هفته پژوهش از سوی انجمن کتابداری و اطلاع­رسانی استان قم برگزار می‌شود، تقدیر خواهد شد.

نکته مهم: دانشجویان و پژوهشگرانی که در سال پیش مفتخر به کسب رتبه شده‌اند در این فراخوان تنها می‌توانند فعالیت‌های پژوهشی مربوط به سال اخیر (آذر ۹۸ الی آذر ۹۹) را ارسال کنند. همچنین در ارسال مستندات به تاریخ و دوره زمانی ذکر شده در این فراخوان دقت فرمایید.

 

دانلود فرم دانشجوی برگزیده

دانلود فرم پژوهشگر برگزیده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.