برگزاری هفدهمین جلسه هیئت مدیره انجمن

به گزارش روابط عمومی انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی استان قم، هفدهمین جلسه هیئت مدیره انجمن در تاریخ ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ به صورت مجازی در بستر ادوب کانکت کتابخانه مرکزی دانشگاه قم با حضور اعضای هیئت مدیره و دکتر رحمان معرفت، دبیر هیئت مدیره انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه دکتر مرتضی محمدی استانی، دبیر انجمن دستور جلسه را قرائت و سپس گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته در طول پنجمین دوره هیئت مدیره انجمن (۱۳۹۸-۱۴۰۰) ارائه کرد و گفت: فعالیت در این دوره و به ویژه دو سال اول انجمن در دوره پنجم تا حدودی رضایت‌بخش بود و توانستیم برخی دوره‌ها و جلسات را از طریق صفحه اینتساگرام انجمن برگزار کنیم. برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های مشترک با برخی سازمان‌ها و جوامع دانشگاهی نظیر جهاد دانشگاه استان قم از نمونه‌های موفق این دوره محسوب می‌شود. در سال آخر انجمن متاسفانه نتوانستیم فعالیت آنچنانی داشته باشیم.  

در ادامه دکتر مهدی محمدی، رئیس انجمن کتابداری استان قم بر ضرورت برگزاری انتخابات در اسفند ماه جاری تاکید و از مشارکت اعضای جدید  استقبال کرد و گفت: فعالیت‌های انجمنی از جنس کارهای دلی است و کتابداران و علاقه‌مندان و حرفه‌مندان استان قم می‌توانند از ظرفیت انجمن استفاده بیشتری کنند. دکتر عیسی زارعی، نایب رئیس انجمن در ادامه جلسه به طرح برخی مباحث در ارتباط با قوانین برگزاری مجمع عمومی و انتخابات و مشکلات پیش رو پرداخت. در پایان جلسه، دکتر رحمان معرفت، دبیر انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران، ضمن بیان برنامه‌های آتی انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران، درباره برگزاری انتخابات، سامانه رای گیری و شرایط عضویت اعضاء نکاتی را بیان داشتند.

تعیین تاریخ برگزاری مجمع عمومی و ششمین دوره انتخابات هیئت مدیره، شرایط کاندیدها، شیوه برگزاری، و چگونگی استفاده از سامانه رای‌گیری غیرحضوری انجمن ایران از موارد مطرح در این جلسه بود. جلسه در ساعت ۱۸:۳۰ به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.