برگزاری ششمین جلسه هیات مدیره انجمن

ششمین جلسه هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی استان قم (دوره پنجم) در محل کتابخانه آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) مورخه ۹ مهر ماه ۹۸ ساعت ۱۸:۱۵ الی ۲۰:۱۵ برگزار گردید.

اعضای حاضر: دکتر مهدی محمدی، دکتر عیسی زارعی، دکتر مرتضی محمدی استانی، ایمان نریمانی، محمد(مهیار) موسوی، محسن دیدارپور، مریم رمضانی

مدعوین: خانم نرجس جعفرعلی، فاطمه فیاضی

اعضای غایب: سیدابوالحسین نظام‌دوست، سیدمحمدرضوی، طیبه حاج‌باقریان مصطفی رستمی

جلسه با نام خدا و صلوات بر محمد و آل محمد در ساعت ۱۸:۱۵ آغاز گردید.

در ابتدا دبیر جلسه نسبت به برنامه‌ریزی دقیق چند برنامه پیش روی انجمن در مهر، آبان و آذر ماه جاری با همکاری انجمن دانشجویی دانشگاه قم تاکید داشتن و اعضای جلسه نسبت به هر کدام از این موارد نکاتی را ذکر کردند و تصمیماتی در این باب اخذ گردید. در این جلسه اعضای انجمن دانشجویی علم اطلاعات دانشگاه قم نیز نسبت به این برنامه‌ها و میزان همکاری مطالبی بیان داشتند. همچنین در این جلسات انجمن نسبت به عضوگیری از اعضای جدید نیز اقدامات لازمه را صورت دهد. همچنین بحث استعفای خانم حسنخانی عضو هیئت مدیره نیز مطرح و تصمیماتی در ارتباط با کمیته آموزش و جانشینی ایشان اتخاذ گردید. اعضا بر نظرسنجی از کتابداران و مخاطبان و پیشنهاد دوره‌های کاربردی و اساتید مطرح تمرکز داشته باشند.

در ادامه جلسه جناب آقای موسوی در ارتباط با نحوه همکاری با بنیاد قم‌پژوهشی مطرح و نظرات اعضا در این باره بیان گردید. اعضا بر همکاری و استفاده از ظرفیت دانشجویان و کتابداران استان قم در این نوع همکاری تاکید داشتند. همچنین در ارتباط با درخواست و پیشنهاد مدیریت فرهنگی آستانه مقدسه حضرت معصومه(س) در ارتباط با استقرار جلسات و گردهمایی‌های انجمن در کتابخانه آستانه، تصمیم مقتضی اخذ گردید.

همچنین اعضا نسبت به همکاری و تعامل انجمن با سایر مراکز فرهنگی و کتابخانه‌ای استان تاکید و تصمیماتی در این باب اتخاذ گردید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.