برگزاری شانزدهمین جلسه هیئت مدیره انجمن

به گزارش کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی استان قم، شانزدهمین جلسه هیئت مدیره انجمن به صورت مجازی در بستر قابلیت Meet سرویس جیمیل، شنبه ۱۷ آبان ماه ۹۹ ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰ برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دبیر انجمن دستور جلسه را قرائت و سپس مسئول کمیته روابط عمومی گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته در ارتباط با وب‌سایت جدید انجمن ارائه کردند. در ادامه هر یک اعضا نظرات خود را نسبت به پیشنهادات و اقدامات صورت گرفته بیان داشتند و در ارتباط با ساختار کلی و همچنین بخش‌ها و منوهای وب‌‎سایت جدید تصمیم‌گیری گردید. در ادامه درخواست آقای جوزف توماس از کشور هندوستان برای ارائه چهار کارگاه برای کتابداران ایران بررسی گردید و مقرر شد که رزومه و سوابق نامبرده مورد بررسی قرار گیرد و نسبت به یک نشست مجازی با ایشان اقدام گردد.

دبیر انجمن گزارشی از دیدار با مدیر مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی قم ارائه کردند. در این دیدار نسبت به زمینه‌های همکاری مشترک مباحثی مطرح گردید و مقرر گردید که پیش‌نویس اولیه تفاهم‌نامه تهیه گردد تا نسبت به امضای آن اقدامات دیگر صورت گیرد. همچنین در ادامه جلسه هماهنگی نهایی برنامه هفته کتاب ۹۹ صورت گرفت و مقرر شد این نشیت به صورت مجازی از طریق سامانه مجازی امجد در ۲۵ آبان ماه ساعت ۱۹ با سخنرانی سرکار خانم دکتر پریرخ و دبیری مرتضی محمدی استانی صورت گیرد. ، زمان و ساعات و همچنین بستر برگزاری آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت. در انتهای جلسه نیز در ارتباط با کارگاه آذر ماه انجمن با عنوان داده‌کاوی و نحوه اجرا و هماهنگی‌های دیگر تصمیماتی نهایی اتخاذ گردید. جلسه در ساعت ۲۰:۳۰ به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.